Kraj natjecanja

31.12.2020.
11

Nakon 9 ovogodišnjih ispita došli smo do kraja 12. Državnog natjecanja osnovnoškolaca u poznavanju prometnih propisa.

Prije svega, čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima, a nastavnicima i ravnateljima, unatoč zahtijevnim okolnostima, zahvaljujemo na dobroj i uspješnoj suradnji.

Prije proglašenja pobjednika, pred nama je provjera ispravnosti podataka i ostalih elemenata natjecanja. Isto vrijedi i za SuperStar nagradu.

U prvoj fazi ćemo još jednom pregledati i provjeriti sve zapise vaših rezultata kako bi se uvjerili da je sve u skladu s pravilima.

Od škola iz kojih dolaze potencijalni dobitnici nagrada ćemo odmah na početku drugog polugodišta zatražit određene informacije i podatke. Kada ih dobijemo, u drugoj ćemo fazi završiti verifikaciju rezultata.

Konačni rezultati biti će objavljeni po završetku potrebnih provjera i nakon potvrde podataka od strane škola.

Bez obzira što je natjecanje završilo, Prometnu Učilicu i dalje možete nesmetano koristiti kako biste se što bolje upoznali s prometnim propisima i njihovom primjenom u svakodnevnom životu.

Komentare i prijedloge te eventualne primjedbe možete dostaviti putem kontakt stranice.

Još jednom vam svima čestitamo te vam želimo sretnu i uspješnu Novu 2021. godinu!

Komentari (11 komentara)
lorena.mendek 31.12.20. 13:02

Prometna učilica me naučila puno o prometnim pravilima i njihovih sudionicima u prometnu.

gabriela.beslic 31.12.20. 14:52

Prometna učilica me naučila puno toga o prometu. I ako nisam rješila zadnji ispit. Hvala učiteljima koji su nas poticali.
jan.gudan 31.12.20. 17:21

bilo je zabavno, šteta što nitko iz moje škole skoro nije sudjelovao... Htio sam jako PS5 ali uredu je...
marija.jeroncic1 31.12.20. 21:36

Bilo je iznimno zabavno!
Nisam uspila riješiti zadnji ispit, ali stvarno je bilo prekrasno!!
andrea.colic 1.1.21. 17:47

Bilo je zabavno rešavati vježbe i testove.
leona.bujdo 1.1.21. 20:00

Bilo mi je jako zabavno i bila bih zadovojlna i da sam 10 mjesto.
josip.katavic4 1.1.21. 20:56

Ja nisam riješio samo jedan ispit alibilio je suprt i jako zabavno
noni.lesic 2.1.21. 14:53

Bilo mi je zabavno sudjelovati.

Ovaj članak se ne može komentirati.

... da se prometni znakovi postavljaju i održavaju tako da ih sudionici u prometu mogu na vrijeme i lako uočiti i danju i noću te pravovremeno postupiti u skladu s njihovim značenjem.