Kraj natjecanja

1.1.2020.
0

Završeno je 2. Državno natjecanje srednjoškolaca u poznavanju prometnih propisa.

Prije svega, želimo čestitati svim učenicima na postignutim rezultatima, a profesorima i ravnateljima zahvaljujemo na dobroj i uspješnoj suradnji.

Prije proglašenja pobjednika, pred nama je provjera ispravnosti podataka i ostalih elemenata natjecanja.

U prvoj ćemo fazi još jednom pregledati i provjeriti sve zapise vaših rezultata.

Od škola iz kojih dolaze potencijalni dobitnici nagrada zatražit ćemo određene informacije i podatke. Kada ih dobijemo, u drugoj ćemo fazi završiti verifikaciju rezultata.

Konačni će rezultati biti objavljeni po završetku potrebnih provjera.

Bez obzira što je natjecanje završilo, Prometnu Učilicu i dalje možete nesmetano koristiti kako biste se što bolje upoznali s prometnim propisima i njihovom primjenom u svakodnevnom životu. Nekima od vas ona može poslužiti i kao priprema za polaganje vozačkih ispita.

Komentare, prijedloge i eventualne primjedbe možete dostaviti putem kontakt stranice.

Još jednom vam svima čestitamo te vam želimo sretnu i uspješnu novu 2020. godinu!

Za vrijeme vožnje na cesti, vozači bicikla mlađi od 16 godina moraju na glavi nositi zaštitnu kacigu, a u suprotnom bit će kažnjeni novčanom kaznom.