Konačni rezultati 1. državnog natjecanja srednjoškolaca u poznavanju prometnih propis

19.12.18.

Imamo pobjednike 1. državnog natjecanja srednjoškolaca u poznavanju prometnih propisa!

Natjecanje se provodilo u 3 kategorije:

·         najbolji učenik/učenica (ukupno sudjelovalo 2863 učenika)

·         najbolje škole (ukupno sudjelovala 86 škola)

Nakon provjere svih relevantnih podataka i potvrda koje smo dobili od škola, iz kojih dolaze ovogodišnji nagrađeni učenici te najbolje škole, ovdje možete pogledati konačan poredak.

Rezultati pokazuju koliko je do samoga kraja bilo neizvjesno.

Zahvaljujemo na sudjelovanju svim natjecateljima, njihovim profesorima, voditeljima i ravnateljima.

Svima nagrađenima posebne čestitke na ostvarenim rezultatima, uloženom trudu i pokazanom znanju.

Pozivamo vas da Prometnu Učilicu nastavite i dalje koristiti. Ponavljanjem i usvajanjem gradiva iz poznavanja prometnih propisa doprinosite vlastitoj i općoj sigurnosti te podizanju razine prometne kulture.

Prvi bicikl bio je drezina iz 1818., koju je napravio Carl von Drais.

Vozač se odgurivao nogama po tlu i tako se kretao.