Industrijska strojarska škola

6.3.2020.
0

U Industrijskoj strojarskoj školi Zagreb organizirana je dodjela nagrada, diploma, pohvalnica i zahvalnica za postignute rezultate na 2. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa za srednjoškolce.

Učenici 1.a, 2.c i 3.c razrednih odjela zagrebačke Industrijske strojarske škole ostvarili su zapažene rezultate na 2. Državnom natjecanju srednjoškolaca u poznavanju prometnih propisa te su se kao škola plasirali na 15. mjesto dok je učenik 2.c razreda Fran Stjepan Lozić, uz mentorstvo nastavnice Ive Bojčić, osvojio izvrsno 5. mjesto u svojoj dobnoj skupini. Učenik 3.c razreda Karlo Grbiniček, uz mentorstvo nastavnice Kristinke Lemaić, ostvario je hvalevrijedan rezultat zauzevši 9. mjesto u kategoriji trećih razreda.

Koordinatori natjecanja na razini škole, uz ravnatelja Nenada Pavlinića bili su nastavnici Iva Bojčić, Josip Filić, Kristinka Lemaić i Mate Sabol.

Čestitamo na postignutim rezultatima!

Da je na kolniku zabranjeno igranje, vožnja dječjim biciklom, romobilom i rolama, kao i sanjkanje, skijanje i sl.?