Završeno je 9. državno natjecanje

30.11.17.

Završeno je ovogodišnje 9. državno natjecanje osnovnoškolaca u poznavanju prometnih propisa.

Svim učenicima čestitamo na postignutim rezultatima, nastavnicima i ravnateljima zahvaljujemo na dobroj i uspješnoj suradnji.

Zahvaljujemo i roditeljima koji su rješavajući ispite iz prometnih propisa sudjelovali u natjecanju razrednih odjela. Sigurnost djece u prometu izuzetno puno ovisi i o njihovom poznavanju i primjenjivanju prometnih propisa.

Bez obzira što je natjecanje završilo Prometnu Učilicu možete i dalje nesmetano koristiti za savladavanje i provjeru znanja iz područja prometne kulture i propisa.

Što se tiče proglašenja pobjednika ovogodišnjeg natjecanja, pred nama je provjera ispravnosti podataka i ostalih elemenata natjecanja.

U prvoj fazi još jednom ćemo pregledati i provjeriti sve zapise vaših rezultata.

Od škola iz kojih dolaze potencijalni dobitnici nagrada, zatražili smo određene informacije i podatke. Kada ih dobijemo, u drugoj fazi završit ćemo verifikaciju rezultata.

Konačni rezultati biti će objavljeni nakon što završimo sa svim potrebnim provjerama.

Komentare, prijedloge i eventualne primjedbe možete dostaviti putem kontakt stranice.

Komentari (1 komentar)

dino.miletic1 30.11.2017. 18:52:38

Sretno svima

Ovaj članak se ne može komentirati.

Tijekom 2016. godine u prometu je poginulo 6 maloljetnih osoba u dobi od 14 do17 godina te čak 41 mlada osoba (18 - 24 godine), od čega 29 mladih vozača.

RBA