Završeno je 9. državno natjecanje

30.11.17.

Završeno je ovogodišnje 9. državno natjecanje osnovnoškolaca u poznavanju prometnih propisa.

Svim učenicima čestitamo na postignutim rezultatima, nastavnicima i ravnateljima zahvaljujemo na dobroj i uspješnoj suradnji.

Zahvaljujemo i roditeljima koji su rješavajući ispite iz prometnih propisa sudjelovali u natjecanju razrednih odjela. Sigurnost djece u prometu izuzetno puno ovisi i o njihovom poznavanju i primjenjivanju prometnih propisa.

Bez obzira što je natjecanje završilo Prometnu Učilicu možete i dalje nesmetano koristiti za savladavanje i provjeru znanja iz područja prometne kulture i propisa.

Što se tiče proglašenja pobjednika ovogodišnjeg natjecanja, pred nama je provjera ispravnosti podataka i ostalih elemenata natjecanja.

U prvoj fazi još jednom ćemo pregledati i provjeriti sve zapise vaših rezultata.

Od škola iz kojih dolaze potencijalni dobitnici nagrada, zatražili smo određene informacije i podatke. Kada ih dobijemo, u drugoj fazi završit ćemo verifikaciju rezultata.

Konačni rezultati biti će objavljeni nakon što završimo sa svim potrebnim provjerama.

Komentare, prijedloge i eventualne primjedbe možete dostaviti putem kontakt stranice.

Za vrijeme vožnje na cesti, vozači bicikla mlađi od 16 godina moraju na glavi nositi zaštitnu kacigu, a u suprotnom bit će kažnjeni novčanom kaznom.

RBA