Završeno je 8. državno natjecanje

29.11.16.

Završeno je ovogodišnje 8. državno natjecanje osnovnoškolaca u poznavanju prometnih propisa.

Svim učenicima čestitamo na postignutim rezultatima, nastavnicima i ravnateljima zahvaljujemo na dobroj i uspješnoj suradnji.

Bez obzira što je natjecanje završilo Prometnu Učilicu možete i dalje nesmetano koristiti za savladavanje i provjeru znanja iz područja prometne kulture i propisa.

Što se tiče proglašenja pobjednika ovogodišnjeg natjecanja, pred nama je provjera ispravnosti podataka i ostalih elemenata natjecanja.

Konačni rezultati biti će objavljeni nakon što završimo sa svim potrebnim provjerama.

Prema privremenim rezultatima neizvjesnost oko poretka je samo kod učenika 7. razreda oko 4. i 5. mjesta. Ukoliko, nakon provjere, ne dođe do promjena u poretku, konačan poredak učenika 7. razreda odredit će se ždrijebom sukladno pravilima natjecanja.

Komentare, prijedloge i eventualne primjedbe možete dostaviti putem kontakt stranice.

Prvi električni super sportski električni automobil napravljen je u Republici Hrvatskoj, u tvrtki Rimac Automobili. Nazvan je Concept One.

Riječ je o automobilu snage 1.088 konja s pogonom na sva četiri kotača, a posebnost je da svaki kotač pokreće zasebni elektromotor.

RBA