Nazorovci ponovno među nagrađenima

3.2.17.

Već tradicionalno su učenici OŠ "Vladimir Nazor" iz Topuskog uspješni na natjecanjima iz poznavanja prometnih propisa Prometne Učilice. Tako su i na 8. državnom natjecanju bili posebno uspješni te su zavrijedili nekoliko nagrada, diploma i pohvalnica.

Tomislav Išek, učenik 1. B razreda, najuspješniji je prvašić u Republici Hrvatskoj te je za nagradu dobio smartphone.

Njegov prijatelj iz razreda, Luka Abramović, osvojio je peto mjesto te je nagrađen s dva led sata.

Elmina Pilipović, učenica 2. A razreda, osvojila je prvo mjesto među učenicima drugih razreda, te je kao i Tomislav, za nagradu dobila smartphone.

Paola Išek, učenica 7. A razreda, bila je peta među sedmašima te je nagrađena s dva led sata.

Stela Abramović, učenica 5.A razreda, za deseto mjesto među učenicima petih razreda, dobila je diplomu.

Osnvna škola "Vladimir Nazor" iz Topsukog na kraju natjecanja zauzela je visko 7. mjesto.

Čestitamo svim nagrađenim učenicima, njihovom mentoru Benjaminu Aliću te ravnateljici škole Jani Markulin.

Obilježeni pješački prijelaz je dio kolničke površine namijenjen za prelaženje pješaka preko kolnika.

Ako u prometu sudjeluješ kao biciklist, preko obilježenog pješačkog prijelaza moraš prijeći kao pješak, gurajući bicikl pored sebe, jer bicikl je vozilo.

RBA