Konačni rezultati 9. državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa

21.12.17.

Imamo pobjednike 9. državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa!

Natjecanje se provodilo u 3 kategorije:

·         najbolji učenik/učenica (ukupno sudjelovalo 9705 učenika)

·         najbolji razred (ukupno sudjelovalo 1022 razredna odjeljenja)

·         najbolje škole (ukupno sudjelovala 291 škola)

Nakon provjere svih relevantnih podataka i potvrda koje smo dobili od škola, iz kojih dolaze ovogodišnji nagrađeni učenici te pobjednici u kategorijama najbolji razred i najbolje škole, ovdje možete pogledati konačan poredak.

Rezultati pokazuju koliko je do samoga kraja bilo neizvjesno.

Neki učenici su, na žalost, zaboravili unijeti ispravan razred/razredno odjeljenje, pa su im sukladno pravilima poništeni osvojeni bodovi.

Zahvaljujemo na sudjelovanju svim natjecateljima, njihovim roditeljima, učiteljima, voditeljima i ravnateljima.

Svima nagrađenima posebne čestitke na ostvarenim rezultatima, uloženom trudu i pokazanom znanju.

Pozivamo vas da Prometnu Učilicu nastavite i dalje koristiti. Ponavljanjem i usvajanjem gradiva iz poznavanja prometne propisa doprinosite vlastitoj i općoj sigurnosti te podizanju razine prometne kulture.

Tijekom 2016. godine u prometu je poginulo 6 maloljetnih osoba u dobi od 14 do17 godina te čak 41 mlada osoba (18 - 24 godine), od čega 29 mladih vozača.

RBA