Konačni rezultati 8. državnog natjecanja

16.12.16.

Imamo pobjednike 8. državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa!

Nakon provjere svih relevantnih podataka i potvrda koje smo dobili od škola, iz kojih dolaze ovogodišnji nagrađeni učenici te pobjednici u kategorijama najbolji razred i najbolje škole, ovdje možete pogledati konačan poredak.

Rezultati pokazuju koliko je do samoga kraja bilo neizvjesno, a posebno 6. razredu gdje je o pobjedniku odlučilo pola boda, te u kategoriji najbolji razred.

Neki učenici su, na žalost, zaboravili unijeti ispravan razred/razredno odjeljenje, pa su im sukladno pravilima poništeni osvojeni bodovi.

Zahvaljujemo na sudjelovanju svim natjecateljima, učiteljima, voditeljima i ravnateljima.

Svima nagrađenima posebne čestitke na ostvarenim rezultatima, uloženom trudu i pokazanom znanju.

Pozivamo vas da Prometnu Učilicu nastavite i dalje koristiti. Ponavljanjem i usvajanjem gradiva iz poznavanja prometne propisa doprinosite vlastitoj i općoj sigurnosti te podizanju razine prometne kulture.

Pogledaj rezultate natjecanja

Da djeca najviše stradavaju kao putnici u automobilima roditelja?

Od 26-oro poginule djece u 2011. godini, njih 13 stradalo je kao putnici u vozilima svojih roditelja, 11 kao pješaci i 2 kao vozači bicikla.

RBA