10. Državno natjecanje - konačni rezultati

19.12.2018.

Imamo pobjednike 10. državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa!

Natjecanje se provodilo u 3 kategorije:

• najbolji učenik/učenica (ukupno sudjelovalo 9235 učenika)
  • najbolji razred (ukupno sudjelovalo 1301 razredni odjel)
  • najbolje škole (ukupno sudjelovala 276 škola)

Nakon provjere svih relevantnih podataka i potvrda koje smo dobili od škola, iz kojih dolaze ovogodišnji nagrađeni učenici te pobjednici u kategorijama najbolji razred i najbolje škole, ovdje možete pogledati konačan poredak.

Rezultati pokazuju koliko je do samoga kraja bilo neizvjesno.

Neki učenici su, na žalost, zaboravili unijeti ispravan razred/razredno odjeljenje, pa su im sukladno pravilima poništeni osvojeni bodovi.

U natjecanju učenika trećih i sedmih razreda imali smo po dvoje učenika s jednakim brojem bodova.

Sukladno pravilima, obavjljen je ždrijeb te objavljujemo da je:

• drugu nagradu u natjecanju učenika trećih razreda osvojila učenica L.B. 3. B, OŠ Meterize, Šibenik
  • treću nagradu u natjecanju učenika trećih razreda osvojio učenik J.H. 3, L, OŠ Vinica
  • treću nagradu u natjecanju učenika sedmih razreda osvojila učenica L.Š. 7. A, OŠ "Dragutin Tadijanović", Slavonski Brod
  • četvrtu nagradu u natjecanju učenika sedmih razreda osvojio učenik M.P. 7. B, OŠ "Dragutin Tadijanović", Slavonski Brod.

Zahvaljujemo na sudjelovanju svim natjecateljima, njihovim roditeljima, učiteljima, voditeljima i ravnateljima.

Svima nagrađenima posebne čestitke na ostvarenim rezultatima, uloženom trudu i pokazanom znanju.

Pozivamo vas da Prometnu Učilicu nastavite i dalje koristiti. Ponavljanjem i usvajanjem gradiva iz poznavanja prometne propisa doprinosite vlastitoj i općoj sigurnosti te podizanju razine prometne kulture.

Komentari (1 komentar)
luka.antos
21.12.2018. 15:14

Prvi sam razred bilo je jako zanimljivo lijepo iskustvo probati ću opet

Ovaj članak se ne može komentirati.

Tijekom 2016. godine u prometu je poginulo 6 maloljetnih osoba u dobi od 14 do17 godina te čak 41 mlada osoba (18 - 24 godine), od čega 29 mladih vozača.