Konačni rezultati 10. državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa

19.12.18.

Imamo pobjednike 10. državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa!

Natjecanje se provodilo u 3 kategorije:

·         najbolji učenik/učenica (ukupno sudjelovalo 9235 učenika)

·         najbolji razred (ukupno sudjelovalo 1301 razredni odjel)

·         najbolje škole (ukupno sudjelovala 276 škola)

Nakon provjere svih relevantnih podataka i potvrda koje smo dobili od škola, iz kojih dolaze ovogodišnji nagrađeni učenici te pobjednici u kategorijama najbolji razred i najbolje škole, ovdje možete pogledati konačan poredak.

Rezultati pokazuju koliko je do samoga kraja bilo neizvjesno.

Neki učenici su, na žalost, zaboravili unijeti ispravan razred/razredno odjeljenje, pa su im sukladno pravilima poništeni osvojeni bodovi.

U natjecanju učenika trećih i sedmih razreda imali smo po dvoje učenika s jednakim brojem bodova.

Sukladno pravilima, obavjljen je ždrijeb te objavljujemo da je:

- drugu nagradu u natjecanju učenika trećih razreda osvojila učenica L.B. 3. B, OŠ Meterize, Šibenik

- treću nagradu u natjecanju učenika trećih razreda osvojio učenik J.H. 3, L, OŠ Vinica

- treću nagradu u natjecanju učenika sedmih razreda osvojila učenica L.Š. 7. A, OŠ "Dragutin Tadijanović", Slavonski Brod

- četvrtu nagradu u natjecanju učenika sedmih razreda osvojio učenik M.P. 7. B, OŠ "Dragutin Tadijanović", Slavonski Brod.

Zahvaljujemo na sudjelovanju svim natjecateljima, njihovim roditeljima, učiteljima, voditeljima i ravnateljima.

Svima nagrađenima posebne čestitke na ostvarenim rezultatima, uloženom trudu i pokazanom znanju.

Pozivamo vas da Prometnu Učilicu nastavite i dalje koristiti. Ponavljanjem i usvajanjem gradiva iz poznavanja prometne propisa doprinosite vlastitoj i općoj sigurnosti te podizanju razine prometne kulture.

Komentari (1 komentar)

luka.antos 21.12.2018. 14:14:55

Prvi sam razred bilo je jako zanimljivo lijepo iskustvo probati ću opet

Ovaj članak se ne može komentirati.

Prvi «moderni» cestovni semafor (crvena i zelena prometna svjetla za upravljanje prometom) postavljen je 1914. godine u Clevelandu, SAD.

Prvi prometni semafor za željeznički promet osmišljen je 1868. godine, u Engleskoj. Patentirao ga je željeznički stručnjak J.P. Knight.

RBA