Dodijeljene nagrade i diplome najboljim učenicima u OŠ Bariše Granića Mešta u Baškoj Vodi

12.2.18.

Predvođeni svojom učiteljicom R. R. i uz podršku ravnatelja M. G., učenici OŠ Bariše Granića Meštra iz Baške Vode ostvarili su zavidne rezultate na 9. Državnom natjecanju iz poznavanja prometnih propisa.

Nagrađeni su A. S. (3. mjesto) i A. C. (5. mjesto), oboje učenici 4. razreda te J. J. (5. mjesto) koji je učenik 3. razreda.

Njihov 4. razred zauzeo je visoko 3. mjesto u natjecanju razrednih odjeljenja. Uspjehu razreda doprinjeli su i roditelji učenika, koji su rješavali ispite za roditelje.

Čestitke svima!

... da se prometni znakovi postavljaju i održavaju tako da ih sudionici u prometu mogu na vrijeme i lako uočiti i danju i noću te pravovremeno postupiti u skladu s njihovim značenjem.

RBA