Dodijeljene nagrade i diplome najboljim učenicima u OŠ Bariše Granića Mešta u Baškoj Vodi

12.2.18.

Predvođeni svojom učiteljicom R. R. i uz podršku ravnatelja M. G., učenici OŠ Bariše Granića Meštra iz Baške Vode ostvarili su zavidne rezultate na 9. Državnom natjecanju iz poznavanja prometnih propisa.

Nagrađeni su A. S. (3. mjesto) i A. C. (5. mjesto), oboje učenici 4. razreda te J. J. (5. mjesto) koji je učenik 3. razreda.

Njihov 4. razred zauzeo je visoko 3. mjesto u natjecanju razrednih odjeljenja. Uspjehu razreda doprinjeli su i roditelji učenika, koji su rješavali ispite za roditelje.

Čestitke svima!

Nacionalni program sigurnosti cestovnog prometa Republike Hrvatske, temeljni je dokument i platforma za podizanje razine sigurnosti cestovnog prometa u našoj državi  na višu, prihvatljiviju razinu od sadašnje. Nacionalni program na području naše države postoji od 1994. godine.

U razdoblju od prihvaćanja provedbe prvog Nacionalnog programa do danas dogodilo se niz promjena u prometu na cestama u Republici Hrvatskoj. Stanje sigurnosti cestovnog prometa u Hrvatskoj znatno se poboljšalo.

Od 1.360 poginulih osoba u 1989. godini do 368 poginulih u 2013. godini, uz izuzetno veliko povećanje broja vozila, vozača i prometnih tokova - podatak je koji se mora respektirati.

RBA